SERWIS: fer.org.pl wiadomości 2017
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
 

05 kwietnia 2017
Obywatel na straży drzew - szkolenie w Katowicach

mala fotka

Zapraszamy do Budynku Wydziału Teologii Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Jordana 18 (sala nr 104) w Katowicach w dniach 21 i 22 kwietnia br. na dwudniowe warsztaty szkoleniowe skierowane do działaczy lokalnych, aktywistów, przedstawicieli społeczności lokalnych korzystających (chcących korzystać) z mechanizmu jakim jest budżet obywatelski, ale też przedstawicieli samorządów lokalnych, które chciałyby budżety obywatelskie realizować.

Tematyka warsztatów skupi się na następujących zagadnieniach:

  1. ROLA BUDŻETÓW OBWATELSKICH w rozwoju zieleni w miastach - realia BO jako mechanizmu partycypacji, jak usprawnić budżety obywatelskie? Wypracowanie rekomendacji.
  2. PLANOWANIE I PRZYGOTOWANIE PROJEKTÓW obywatelskich: identyfikacja celu, działania, od pomysłu do realizacji, jak skutecznie promować i wygrać, jak zaangażować innych?


Podczas szkolenia zaprosimy uczestników zarówno na wykłady i prezentacje merytoryczne, jak i do aktywnego udziału w zajęciach warsztatowych zwiększających umiejętności z zakresu podstaw komunikacji społecznej, aktywizowania mieszkańców, umiejętności przygotowania, prowadzenia projektów i kampanii.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do dnia 19 kwietnia 2017 mailowo na adres: m.berezowska@eko.org.pl z podaniem imienia i nazwiska, maila i telefonu kontaktowego. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowy program >>>

Informacja o prowadzących >>>

Projekt „OBYWATEL NA STRAŻY DRZEW” jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Zapisz

Zapisz

(wiadomości, 2017 )
  1. Projekt SMOG
  2. Obywatel na straży drzew - szkolenie w Katowicach
prawa autorskie: TERRA login